Czas na kolejnego polskiego producenta, który na łamach FTB.pl otworzy się przed Wami i poopowiada, co się u niego ostatnio dzieje. W przypadku Wojtka Tuszyńskiego warto też było zahaczyć o zmianę... 8 UserComments

Tuszyński aka 2sher o swoich nowych produkcjach

Artykuł dodano: 9 sierpnia 2013, godz. 14:14
Odsłony: 3543x
Czas na kolejnego polskiego producenta, który na łamach FTB.pl otworzy się przed Wami i poopowiada, co się u niego ostatnio dzieje. W przypadku Wojtka Tuszyńskiego warto też było zahaczyć o zmianę aliasu, która niedawno się u niego dokonała. Skąd to się wzięło i co nowego szykuje? Sprawdźcie:


2sher: "Niedawno zdecydowałem się po raz ostatni na zmianę swojego aliasu. Było to spowodowane przede wszystkim zmianą stylu muzycznego, jaki w tej chwili prezentuję. Ponadto każdy może sobie zdać sprawę z tego, iż wypowiedzenie poprawnie mojego nazwiska jest nie lada wyczynem dla każdego obcokrajowca.

Poza tym nałożyło się na to kilka dodaktowych czynników, a mianowicie: 

- od połowy maja stałem się członkiem europejskiej agencji bookingowej: Future Focus Bookings, która jest własnością Ernesta van der Meji (1/2 dawnego dueto Ernesto vs. Bastian) oraz Binary Finary, skupiająca takich artystów jak: Alpha Duo, Aerofoil, Clay C, Binary Finary, Alex Fisher, czy Fabio XB. 

- moje produkcje są wydawane za pośrednictwem labela przynależącego do wspomnianej agencji, o nazwie Future Focus Recordings.

A skoro jesteśmy przy produkcjach: debiutancki singiel nowego aliasu 2sher o nazwie „The World“ okazał się dla mnie wielkim sukcesem, a mianowicie zyskał sobie przychylność i aprobatę od takich artystów jak: W&W, Rank1, Lisa Lashes, tyDi, czy Markus Schulz. Doszedł też do pierwszego miejsca Polskiej Listy FTB. „The World“ to kawałek, który (jak sama nazwa wskazuje) opowiada o moim życiu, problemach, rozterkach, wzlotach, upadkach, sukcesach i porażkach.

2sher - The World (Official Music Video)
 
Następnym singlem, który ukazał się stosunkowo niedawno, nakładem wspomnianej wytwórni jest „Phatbass“, który jeszcze długo przed wydaniem wplasował się na playlistę W&W jako: Mainstage ID:

2SHER - Phatbass [Mainstage ID 154]

Początkowa nazwa utworu to „Fightclub“, inspirowana filmem „Podziemny Krąg“, nakręconym w 1999 roku przez Davida Finchera. Niestety, z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem zmienić ją na inną, stąd pojawił się „Phatbass“.

2sher - Phatbass (Official Music Video)

Utwór do teraz pojawia się na playlistach takich artystów jak: W&W, Bjorn Akesson, Markus Schulz, Sean Tyas czy Kyau & Albert. A czego możecie spodziewać się w przyszłości?

26.08.2013 to data wydania kolejnego, trzeciego singla projektu, o nazwie „Disconnected“, utwór właśnie wchodzi w fazę promocyjną, a kilka sampli możecie usłyszeć tutaj: 

2sher - DJ MAG TOP 2013 VIDEO


Ostatnią informacją, jaką mogę Wam zdradzić jest fakt, iż aktualnie wspólnie z duetem Binary Finary pracujemy nad naszą kolaboracją. Utwór obecnie jest fazie masteringu i dogrywania wokali, w przyszłości będę Was na pewno informował, w jaki sposób potoczą się jego losy. Pozdrawiam Was serdecznie, dziękuję za Wsparcie na Polskiej Liście FTB i zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia mnie na Soundcloudzie oraz w portalach społecznościowych. 

P.S. Wszystkich, którzy myślą iż odbiegam od trance'u w stronę bardziej komercyjnego brzmienia uprzedzam: posłuchajcie moich wszystkich produkcji, i spróbujcie je jednoznacznie sklasyfikować :) Dziękuję i pozdrawiam!"

P.S. od redakcji: który z nowych numerów proponujecie do Polskiej Listy? 
Komentarze
 • machal9 sierpnia 2013, godz. 15:34
  podobał mi się jego utworek jeszcze w starym aliasie pod tytułem ''Stab'' chyba nawet w ASOT kiedyś leciał jak mnie pamięć nie myli :)

  Wojciech Tuszynski - Stab
 • Luc Deep9 sierpnia 2013, godz. 16:15
  "Niedawno zdecydowałem się po raz ostatni na zmianę swojego aliasu. Było to spowodowane przede wszystkim zmianą stylu muzycznego, jaki w tej chwili prezentuję" ---zmiana stylu z nijakiego na nijaki, choć modernowy Tuszyński jest bardziej strawny niż to coś trołsowo podobnego zwane jako 2sher....


  "Ponadto każdy może sobie zdać sprawę z tego, iż wypowiedzenie poprawnie mojego nazwiska jest nie lada wyczynem dla każdego obcokrajowca"----bez komentarza:):)

  ...."Niestety, z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem zmienić ją na inną, stąd pojawił się „Phatbass“....hehe to może z przyczyn niezależnych od Ciebie powstał ten utwór??? ja p....., normalnie brak słów....

  Ale oczywiście to tylko moje zdanie, każdy może mieć swoje spojrzenie na sprawę. Pozdrawiam:)
 • Blend9 sierpnia 2013, godz. 16:47
  Wojtek oby tak dalej! Trwaj w pasji i rób co uznajesz za stosowne!
 • OffBea79 sierpnia 2013, godz. 17:32
  ines i stab to było coś stab na asocie, to było piękne teraz jakieś pierdziawy
 • Jerycho19889 sierpnia 2013, godz. 17:39
  Żeby zabrzmiało jak najmniej krytycznie powiem jedynie, że te kawałki jak ulał pasują do muzyki prezentowanej przez panów W&W (a więc jak to u Holendrów byle pędziło bez składu i ładu)... Niemniej życzę Wojtkowi jak najlepiej. Jeżeli się w tym odnajduje to spoko. Do mnie takie "utwory" jednak nie trafiają ;) Ale tak jak Luc pragnę zaznaczyć, iż jest to moja osobista opinia ;)
 • Breight9 sierpnia 2013, godz. 19:08
  osobiście jeśli miałbym już wybierać to bardziej odpowiadały mi rzeczy które wychodziły pod poprzednimi aliasami Wojtka, jakoś te trousowe brzmienia nie trafiają do mnie ale to już kwestia gustu :)
 • Greenman12 sierpnia 2013, godz. 11:11
  A mi kawałek się bardzo podoba (: , oby tak dalej , a jeśli chodzi o "starszego " Wojtka to polecam :
  EMPHASE012 - Wojciech Tuszynski - Nocturne E.P. (Skywings, P.A.F.F. vs. Tuszynski Mixes)
 • greit12 sierpnia 2013, godz. 11:19
  fightclub/phatbas musiałem po minucie wyłączyć :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)