Impreza Urodziny Ladies Night Inspired By Absolut odbędzie się 26 lutego 2014 (Środa), w klubie Czekolada Sopot. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Urodziny Ladies Night Inspired By Absolut

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Urodziny Ladies Night Inspired By Absolut

26 lutego 2014, Czekolada Sopot, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Drogie LADIES to już trzeci rok gdzie co środę rozkręcacie z nami najbardziej gorącą imprezę w mieście! Mnóstwo wspomnień, zdjęć, pysznych drinków i niezapomnianych imprez.

W urodziny zaśpiewa ADA SZULC

a zagrają:

MONICA SUN/ VIBE


Specjalnie na urodziny przerabiamy patio na profesjonalne studio zdjęciowe gdzie będziemy pstrykać Wam foty!

Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec. Od 2006 przez siedem lat śpiewała w zespole pop-rockowym Chilitoy. W 2011 roku wzięła udział w programie X Factor, dołączając do grupy prowadzonej przez Kubę Wojewódzkiego i docierając do ścisłego finału programu.
Dla producenta i niezależnego muzyka Mariusza Szypury nagrała trzy utwory, w tym ścieżkę dźwiękową do filmu Big Love. Przygotowała również utwór do filmu animowanego Disneya Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł. W 2013 roku nawiązała współpracę z DJ-em Adamusem nagrywając singel „1000 miejsc”, do którego zrealizowano teledysk w wykonaniu Wojciecha Kasperskiego. Zdjęcia do wideoklipu nakręcono w Hawanie na Kubie. Singel promował debiutancki album wokalistki o tym samym tytule, wydany w duecie wspólnie z Adamem Jaworskim. Utwór dotarł do 35. miejsca zestawienia Top w dyskotekach, opracowywanego co dwa tygodnie przez ZPAV. Drugim singlem promującym wspólny album został utwór „Dokąd uciekam”, do którego nakręcono teledysk w Tokio w Japonii.
W grudniu 2013 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W styczniu 2014 roku wokalistka nagrywała teledysk do utworu „Mieć wszystko lub nic (Ocean)”, do którego wykonano zdjęcia pośród lodowych krajobrazów Islandii.

?????????????????????????????????

seats & tables/ rezerwacje stolików:
Martyna Śliwiak
+48 505 585 360
rezerwacje.sopot@klubczekolada.pl

start 22.00, panie do 24 Free,Panowie 10/20zł, karty klubowe free / Selekcja...ENJOY ¦


?????????????????????????????????

Dear Ladies! This is the third time we want to celebrate our birthday with you! A lot of memories, a lot of alcohol that we drunk together!

For this special occasion we have a present for you!
ADA SZULC an x -factor star !
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)