Już za miesiąc będziemy mieli okazję zobaczyć film „Elvis", prezentujący historię życia muzyka związanego z ówczesnym rynkiem muzycznym. Znajdziemy w nim utwór przygotowany przez Diplo! 0 UserComments

Utwór Diplo na oficjalnym soundtracku filmu o Elvisie Presleyu

Artykuł dodano: 24 maja, godz. 16:06
Odsłony: 228x
Już za miesiąc będziemy mieli okazję zobaczyć film Elvis, prezentujący historię życia muzyka związanego z ówczesnym rynkiem muzycznym, w którym znajdziemy oficjalny soundtrack przygotowany między innymi przez Diplo!


Postęp nieodłączną częścią Diplo

Diplo jest ikoną branży muzycznej, która dzięki bardzo pozytywnemu wydźwiękowi swoich działań nieustannie otwiera sobie kolejne furtki do osobistego rozwoju zarówno jako producent, jak i osoba. Ciężko zliczyć, ile łącznie nagród czy płyt otrzymał za swoje kawałki, ale to, że jest kojarzony przez większość społeczności EDM, mówi więcej niż jakikolwiek tytuł.

Przeczytaj także: Marshmello przestaje ukrywać swoją tożsamość. Wszystko za sprawą jednego polubienia

Będąc przykładem osobowości artystycznej, która nieustannie stara się rozwijać, jest on pierwowzorem dla wielu młodych producentów starających się wznieść na wyżyny swoich możliwości. W podcaście odpowiadając na pytanie, czemu właściwie tak mocno stara się dążyć do wszystkiego, podkreślił, że jest uzależniony od własnego rozwoju, tym samym stawania się najlepszą wersją siebie. Tylko w tym roku oprócz udziału w tworzeniu soundtracku do filmu Elvis artysta współpracuje nad przywróceniem do życia projektu Jack U wraz ze Skrillexem, który, pracując nad swoimi albumami, będzie miał dużo więcej do zaoferowania swoim odbiorcom.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu Elvis

Elvis Presley w... elektronicznej okładce?

Historia Elvisa Presleya przedstawiona w filmie ma zgłębiać złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem, która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

Na liście osób, których muzyka znajdzie się na oficjalnym soundtracku filmu oprócz Diplo znajdziemy takie osobowości jak Eminem, Denzel Curry, Doja Cat czy Maneskin. Dzięki temu możemy być pewni, że muzyka zawarta w filmie utożsami się z historią, jaką do zaoferowania mają twórcy filmu. Jednak czy znajdziemy tam elektroniczny akcent? Przekonamy się już w następnym miesiącu!

Sprawdź także:

EDC Las Vegas 2022 - szczegóły transmisji live. Czyje sety będzie można obejrzeć na żywo?
Tak brzmi oficjalna kompilacja EDC Las Vegas 2022. Na playliście aż 70 utworów
Billboard Music Awards 2022 za nami. Kto zdobył statuetkę w kategorii „Najlepszy Album Taneczny"?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)