Sprawdzamy szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej VINAI. W których polskich miastach zagrają artyści? 0 UserComments

VINAI z pierwszą fazą letniej trasy koncertowej. Trzy występy w Polsce

Artykuł dodano: 12 maja, godz. 16:20
Odsłony: 237x
Sprawdzamy szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej VINAI. W których polskich miastach zagrają artyści?


VINAI w Polsce tego lata

Wszystko wskazuje na to, że tego lata grafik DJ-ów będzie wręcz przepełniony. Po tym, jak przez ostatnie lata branża wydarzeń na żywo niemal nie istniała z powodu pandemii, należałoby się spodziewać jej głośnego powrotu. Ilość ogłoszonych eventów już teraz zaczyna się robić przytłaczająca, a do szczytu sezonu został jeszcze moment.

W końcu już teraz wiemy, że w te wakacje odbędą się chociażby takie festiwale, jak Ultra Europe, Tomorrowland czy SAGA. Dodatkowo do tego dochodzi jeszcze pełno jednodniowych eventów. Taka ilość koncertów jednak nadal wydaje się niewystarczająca dla wszystkich DJ-ów, gdyż już teraz kilku z nich ogłosiło swoje trasy koncertowe.

Na ten moment wiemy, że w te wakacje na tournée wyruszą chociażby Hardwell, Swedish House Mafia czy Flumee. To jednak nie koniec, ponieważ do tego zacnego grona dołączają właśnie VINAI. Ten włoski duet już teraz opublikował bowiem listę przystanków Summer Tour Phase 1. Gdzie wystąpią artyści?

Przeczytaj też: Duet VINAI dwukrotnie w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Sama trasa rozpoczyna się już 15 maja na Vector Festival w Korei Południowej. Na szczególną uwagę zasługują z pewnością przystanki w Polsce. Pierwszy z nich już niedługo, a konkretniej 27 maja na Erasmus Festival. Na kolejny pobyt zespołu w Polsce nie będzie trzeba długo czekać. Artyści już 11 czerwca przejmą Energy 2000, grając najpierw w Katowicach, a później w Przytkowicach.

Prócz tego jest jeszcze kilka niewiadomych. Nazwy wydarzeń podczas dwóch imprez w sierpniu i trzech w październiku nadal zostały nieujawnione. Zgodnie z flagami zamieszczonymi przy datach nie należy jednak spodziewać się większej ilości koncertów VINAI w Polsce podczas nadchodzących wakacji. Sama trasa koncertowa kończy się 15 października w amerykańskim Costa Mesa.

Trzeba przyznać, że taki koncertowy hat-trick nadal powinien być dla nas w pełni satysfakcjonujący. W końcu VINAI nie należą do artystów małego kalibru i pewnie mogą sobie pozwolić na przebieranie w ofertach. Pełną rozpiskę nadchodzącej trasy koncertowej znajdziecie na socialach producentów. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

VINAI - Summer Tour Phase 1 

Sprawdź także

- Wiemy, gdzie tej wiosny wystąpi Mesto w Europie
- Above & Beyond otwierają kolejną wytwórnię spod szyldu Anjuna
- TOP 10 muzycznych połączeń na linii elektronika - pop
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)