Impreza Waiting For The Sunrise Special Quest odbędzie się 3 sierpnia 2013 (Sobota), w klubie Black Angels Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Waiting For The Sunrise Special Quest

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Waiting For The Sunrise Special Quest

3 sierpnia 2013, Black Angels Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Tydzień po tegorocznym festiwalu Sunrise mamy dla Was dobrą wiadomość - w ramach pierwszej soboty miesiąca gościnnie wystąpi u Nas, jedna z legendarnych postaci tego festiwalu - CEZ ARE KANE

CEZ ARE KANE:
Muzyczny smakosz wychowany na klasyce, delektujący się każdym brzemieniem. W zaskakujący sposób splata ze sobą dźwięki i różne style muzyczne, łącząc je w wysmakowane kompozycje.
Podczas swoich występów prezentuję muzykę House. Jest on z pewnością ambitnym i spełnionym DJ'em. Pierwsze szlify jako DJ zdobywał w małych klubach w połowie lat 90-tych. Nieprzerwanie utwierdza słuchaczy w przekonaniu, że jego wojaże po klubach, nie są udziałem przypadku.
Jest szczęściarzem, gdyż swoją pasję uczynił sposobem na życie. Wychodząca spod jego ręki sety to nie dźwięczny monolog, lecz forma dialogu z ludźmi, idealna forma przekazu...a czasem i odzwierciedlenie poszczególnych pokoleń.

Muzyczny support zapewnią mu rezydenci klubu:
DJ FullSize - https://www.facebook.com/djfullsize?fref=ts
DJ Condi - https://www.facebook.com/condj?fref=ts

Wraz z BOLS przygotowaliśmy dla Wszystkich specjalne promocje na Drinki i Koktajle.

Black Angels Music Club
Warszawa, Gałczyńskiego 12
Wstęp: free (door selection)
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Foksal 18 róg Gauczyńskiego, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
House BabyHouse BabySobota, 10 sierpnia 2013Music Is A LemonadeMusic Is A LemonadePiątek, 9 sierpnia 2013Lejdis NightLejdis NightCzwartek, 8 sierpnia 2013Good To MeGood To MePiątek, 2 sierpnia 2013Lejdis NightLejdis NightCzwartek, 1 sierpnia 2013
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa