Impreza We Be Ballin Nye 2021 X Sportowa Warszafka odbędzie się 31 grudnia 2021 (Piątek), w klubie Sketch NITE Warszawa. Start imprezy: godz. 21:59. .
0 We Be Ballin Nye 2021 X Sportowa Warszafka

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

We Be Ballin Nye 2021 X Sportowa Warszafka

31 grudnia 2021, Sketch NITE Warszawa, start: 21:59

Zagrają na imprezie:
WE BE BALLIN’
NYE 2021/22
Sportowa Warszafka x Sketch NITE

Ballin' to nasza ulubiona sportowa dyscyplina. Reprezentacja Sketch NITE wraz z naszym partnerem Sportową Warszafką zaprasza wszystkich wytrawnych graczy i graczki, na najgrubszą imprezę 2021.
Jeśli wchodzić w nowy rok, to wyłącznie w najmocniejszym składzie, ukochanym miejscu, popijając najlepszy alkohol i bawiąc się przy najlepszej muzyce. Melanżowa historia będzie pisać się na waszych oczach i na długo zapadnie w pamięć.

Jak przystało na Sportową imprezę mamy dla was mnóstwo konkursów z topowymi nagrodami, zarówno w trakcie całego grudnia, jak również kulminacyjną rywalizację na samej imprezie.
Śledźcie uważnie instagramowe profile NITE (instagram.com/sketchnite/) oraz Sportowej Warszafki (instagram.com/sportowawarszafka2/), żeby niczego nie przeoczyć.
Największego Ballera lub Balleriny sylwestrowej imprezy, uhonorujemy naszym jedynym w swoim rodzaju, limitowanym do 1 sztuki, sportowym itemem. Wszystkie szczegóły ujawnimy wkrótce, także obserwujcie uważnie nasze IG.

Polerujcie buty, wyprasujcie najlepszy fit i szykujcie się na najmocniejsze uderzenie!
Wydarzenie wspiera : Moet & Chandon

Main Floor:
__DJ RIZZLE
__DJ SL
Visuals: FRG

Top Floor:
__CHROMATIC
__MWT
Visuals: ODUCK

[email protected] Sketch NITE
ul. Mazowiecka 11a
otwarcie: 21:59
koniec: 06:00
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)