Tego chyba nikt się nie spodziewał - najpopularniejszy beatboxer w naszym kraju wydaje debiutancki album, a na nim umieszcza kawałek o beatboksie z repertuaru dobrze Wam znanego artysty. 7 UserComments

Westbam przerobiony przez... Bladego Krisa

Artykuł dodano: 17 czerwca 2014, godz. 09:51
Odsłony: 4015x
Tego chyba nikt się nie spodziewał - najpopularniejszy beatboxer w naszym kraju wydaje debiutancki album, a na nim umieszcza kawałek o beatboksie z repertuaru dobrze Wam znanego artysty. 


"Beatbox Rocker" to jeden z najbardziej znanych kawałków w karierze Westbama, teraz przed nim prawdopodobnie drugie życie, przynajmniej w naszym kraju! Przypomnijmy, że Blady Kris to laureat pierwszych Mistrzostw Polski WBW Beatbox Battle, prezes stowarzyszenia Polish Beatbox Association, współpracujący z projektami Bruk Braders, Punkt Widzenia Kru, Zulu Kingz, Komercyjna Zbrodnia i Blady Ser. Ma za sobą 4. miejsce w Mam Talent i 3. miejsce w Must Be The Music. 
Westbam - Beatbox Rocker

Poza beatboxowaniem Blady Kris jest również producentem, to on sam odpowiada za brzmienie nowej wersji "Beatbox Rocker", która trzeba przyznać prezentuje się całkiem przyzwoicie. Dźwięki są ewidentnie zainspirowane modnym dziś klimatami nu disco i bass house, a w dodatku przerobiona i śpiewana przez Bladego Krisa melodia z oryginału mocno wchodzi w głowę i niewykluczone, że już po pierwszym przesłuchaniu zaczniecie śpiewać to sobie pod nosem. Tylko ciekawostka, czy coś więcej?

Blady Kris - Beatbox Rocker (OFFICIAL)
Komentarze
 • emgie8517 czerwca 2014, godz. 11:17
  odsłuchane już trzy dni temu :) miłe zaskoczenie!
 • Carm3llo17 czerwca 2014, godz. 12:19
  Beatbox Rocker - uwielbiam ten utwór. Zaróno oryginał jak i przeróbkę Blady zrobil dobra robote! Oryginał posłucham sobie w czwartek w Białymstoku albo w sobote w Wawie.... Bo nie wiem jeszcze czy w piatek musze isc do pracy, bo czwartek dzien wolny.
 • Luc Deep17 czerwca 2014, godz. 16:12
  Tak jak nie przepadałem nigdy za oryginalnym "Beatbox Rocker", tak ta przeróbka miło zaskakuje:):) Świeża rzecz i dawać to na Listę Przebojów:)
 • VerTax17 czerwca 2014, godz. 20:49
  Przyznam, że naprawdę nieźle to wyszło! :)
 • Jerycho198818 czerwca 2014, godz. 21:23
  Brzmi lepiej niż oryginał :D
 • Axel.20 czerwca 2014, godz. 19:19
  oprócz tekstu nic wspólnego zbytnio z org tu nie słychać. org jest niezniszczalny a ta ''przeróbka'' jakoś mnie nie rusza.
 • Rof6922 czerwca 2014, godz. 18:34
  Syfiasty rap nie wiem po co, do tego melodycznie nie umywa się do oryginału.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)