Świat usłyszał o nim w 2004 roku, kiedy wydał pierwszy singiel. James Cayzer jest ceniony za swoją innowacyjność i indywidualność. Album "Multiverse" to zupełnie nowa twarz producenta z Australii. 5 UserComments

Wielki talent powraca z nowym albumem

Artykuł dodano: 20 sierpnia 2012, godz. 20:25
Odsłony: 2759x
Świat usłyszał o nim w 2004 roku, kiedy wydał pierwszy profesjonalny singiel. Obecnie James Cayzer jest ceniony za swoją innowacyjność i indywidualność. Album "Multiverse" to zupełnie nowa twarz utalentowanego producenta z Australii.


Pod tajemniczym pseudonimem Jaytech ukrywa się pochodzący z Australii James Cayzer. Fani muzyki elektronicznej znają go głównie jako jedną z największych gwiazd brytyjskiej wytwórni Anjunabeats, oraz dzięki kultowej serii kompilacji deep-house pod nazwą „Anjunadeep”. Przez cały rok przemierza kontynenty występując na największych festiwalach takich jak Electric Daisy Carnival, Tomorrowland czy Global Gathering ugruntowując tym samym swoją mocną pozycję na scenie EDM. Jego produkcje są promowane przez najbardziej znane marki, wśród których Armin Van Buuren, Above & Beyond, Sasha czy Tiësto.

Album „Multiverse” to drugi autorski materiał Jaytecha, następca wydanego w 2008 roku, obsypanego wyróżnieniami, debiutanckiego albumu „Everything Is OK”. Tym razem utalentowany Australijczyk stawia duży krok w stronę mainstreamu. Oprócz klasycznych dźwięków Cayzera usłyszycie tutaj pełne pasji i dramaturgii breakdowny, ciekawe połączenie house z elementami progressive i electro oraz doskonałych wokalistów.

Jaytech potwierdza swój kunszt kolejnym, rewelacyjnym albumem.Tracklista:
01. Everglade (feat. Serenade)
02. New Vibe (Album Version)
03. Rabbit Raiders
04. Labour Of Love (feat. Nathan Grainger)
05. Epsilon
06. Innovation (feat. Nathan Grainger)
07. Through The Maze (feat. Serenade)
08. Diode
09. Dr Device
10. Stranger (feat. Steve Smith)
11. Multiverse
12. Blue Ocean (feat. Melody Gough)
13. Coda

Premiera w Polsce: 21.08.2012 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Jaytech - Multiverse (Official Promo Video)

Komentarze
 • Luc Deep20 sierpnia 2012, godz. 21:05
  Everything Is OK był jak dla mnie lepszym albumem, wręcz wyśmienitym ale i Jaytech'a nie ominęła moda na słodkości. Ale są i wybitne numery jak np "Diode":):)
 • chudy5d20 sierpnia 2012, godz. 21:26
  Widzę Anjunabeats podkrada artystów z Anjunadeep, bo nie mają nic ciekawszego do zaoferowania, niż kolejne takie same trouse'y. :P
 • daniel_zerga21 sierpnia 2012, godz. 09:29
  ciekawa propozycja :) pomyślę nad nią :D
 • Jerycho198821 sierpnia 2012, godz. 18:53
  Zgadzam się z Luc Deep trochę ten album jest można rzec "zawieszony" pomiędzy Anjunabeats a Anjunadeep... Rzekłbym, iż jest pomieszaniem słodkich wokali z intrygującymi dźwiękami. Co jednak nie zmienia jego według mnie dużej wartości ;) Bardzo przyjemny album ;)
 • UcieX22 sierpnia 2012, godz. 12:56
  Powiem szczerze, że dziwi mnie a jednocześnie zachwyca taka reklama drugiego albumu Jaytech'a. Zawsze mimo, że był czołowym producentem Anjunadeep, to raczej nie było tak głośno o jego twórczości. Przy okazji tego albumu, dużo mówi się w TATW, GDJB (może też ASOT). Po albumie Jody Wisternoffa - Trails We Blaze, kolejna bardzo godna uwagi propozycja od labelu anjunabeats / anjunadeep w te wakacje.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)