Impreza Wielkie Joł Jest Imprezka Smagalaz Wuwunio odbędzie się 30 lipca 2011 (Sobota), w klubie Why Not? Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Wielkie Joł Jest Imprezka Smagalaz  Wuwunio

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Wielkie Joł Jest Imprezka Smagalaz Wuwunio

30 lipca 2011, Why Not? Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Już 30 lipca w warszawskim klubie Why Not? startuje nowy w tym miejscu, ale mający już spore tradycje i dobrą markę, cykl imprez WIELKIE JOŁ JEST IMPREZKA. Co miesiąc ekipa Wielkie Joł i jej goście odwiedzać będą Wawelską 5 zapewniając mnóstwo atrakcji oraz porcje najlepszego polskiego rapu.

Na pierwszym wydarzeniu spod szyldu WIELKIE JOŁ JEST IMPREZKA w klubie Why Not? wystąpią Smagalaz, którzy lada moment 'Dorzucą do grilla', oraz WuWunio - autor m.in. mixtape'u Ambulans vol.2: Lansylwania, który w sieci pojawił się 30 czerwca.

Właśnie z WuWuniem związana jest jedna z dodatkowych atrakcji czekająca na gości klubu Why Not? - otóż dla pierwszych 100 osób, które pojawią się 30 lipca w klubie, przygotowaliśmy fizyczną wersje najnowszej produkcji tego łodzkiego reprezentanta wytwórni Wielkie Joł.

Członków ekipy WJ (Smagalaz, WuWunio) supportować będzie skład Turbo Zajebiste Ziomy, a o doskonałą zabawę na parkiecie podczas afterparty zadba Dj Frodo.

Tej imprezy po prostu nie można przegapić, zapraszamy!

WIELKIE JOŁ JEST IMPREZKA
Koncerty: Smagalaz, WuWunio
Support: Turbo Zajebiste Ziomy
Afterparty: Dj Frodo
Wstęp: 10 zł
Dla pierwszych 100 osób mixtape WuWunio - Ambulans vol.2: Lansylwania - gratis!
Start imprezy: godzina 21:00
Wstęp dla osób od 16 roku życia.

Why Not?
ul. Wawelska 5
Warszawa
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)