Mesto był kiedyś jedną z najmłodszych i najlepiej rozwijających się gwiazd muzyki EDM. Jak wygląda jego obecna dyskografia i jak przedstawia się wiosenna trasa koncertowa Holendra? Sprawdźmy! 0 UserComments

Wiemy, gdzie tej wiosny wystąpi Mesto w Europie

Artykuł dodano: 11 maja, godz. 16:01
Odsłony: 398x
Mesto był kiedyś jedną z najlepiej rozwijających się gwiazd muzyki EDM. Razem ze swoimi kolegami, czyli Curbim, Martinem Garrixem czy Jayem Hardwayem tworzył produkcje, które nawet teraz są granę przez niektórych DJ-ów nawet z Polski. Jak wygląda jego obecna dyskografia i jak przedstawia się wiosenna trasa koncertowa Holendra? Sprawdźmy!


Gwiazda, przed którą świat EDM-u nadal stoi otworem

Mimo że jego utwory były najbardziej rozpoznawalne w latach 2016-2018, to Melle Stomp nadal jest jedną z najjaśniejszych gwiazd wytwórni Spinnin' Records. Swoją przygodę na scenie muzyki elektronicznej rozpoczął w 2014 roku, kiedy wyprodukował remiks dla zespołu MAGIC! do piosenki Rude. Produkcja ta pojawiła się na kanale Future House Sound, który pomagał Holendrowi wdrożyć się w świat EDM-u. Dosłownie kilka tygodni później pojawił się bootleg autorstwa Mesto i jego dobrego znajomego  Mike'a Williamsa do utworu Raise Your Hands od Ummeta Ozcana. Pragnę wspomnieć, że Melle miał wtedy zaledwie 15 lat.

Nie musiało minąć sporo czasu, żeby Mesto został zauważony przez większych artystów. Ostatniego dnia 2015 roku został wydany numer pt. Bouncybob autorstwa Martina Garrixa, Justina Mylo oraz oczywiście Stompa. Utwór przyjął się tak dobrze, że młody Holender zawiązał z Garritsenem znacznie bliższą współpracę, co przerodziło się w skomponowanie numeru WIEE. Pojawił się on EP-ce Martijna o nazwie Seven i zdobył prawie 40 milionów wyświetleń na YouTubie. Wszystko to wydarzyło się w czasie, gdy Mesto miał 16 lat!

Mamy rok 2022, a Mesto skończy w tym roku 23 lata. Wydawałoby się, że Holender jest znacznie starszy, a on tak naprawdę po prostu bardzo młodo zaczynał. W czasie swojej kariery udało mu się tworzyć już z takimi gwiazdami jak Tiesto, Oliver Heldens czy Brooks. Myślę, że przed Melle jeszcze długa droga i mam nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w towarzystwie największych gwiazd ze świata muzyki EDM!

Posłuchaj jednego z największych hitów w karierze Mesto – utworu WIEE


Nadchodzi wiosenny tour od Mesto

Mimo swoich dokonań w muzyce elektronicznej Mesto nie miał okazji pokazać swojej muzyki na większym festiwalu muzycznym. Warto jednak wspomnieć, że w sierpniu 2019 roku wystąpił na scenie głównej podczas eventu Dance Valley w Holandii u boku gwiazd pokroju Fedda Le Granda czy Davida Guetty. Wygląda jednak na to, że maj i czerwiec 2022 roku może być dla niego przełomowy. Oto Spring Tour 2022 od Mesto!

14 maja – NOVA (Stavanger, Norwegia)
20 maja  EPIC (Praga, Czechy)
21 maja  Felix Meritis (Amsterdam, Holandia)
27 maja – Elements Festival (Dormettingen, Niemcy)
28 maja  Emporium Festival (Wijchen, Holandia)

3 czerwca  Prywatna impreza (Monachium, Niemcy)
11 czerwca  Octagon (Tokyo, Japonia)
24 czerwca  Soiree des Finaux (Paryż, Francja)
25 czerwca  Friedas Tanztee (Rietberg, Niemcy)

Jak widać, Mesto będzie miał sporo pracy na przełomie maja i czerwca. Holender odwiedzi festiwal Emporium, gdzie zagra u boku takich sław jak Nicky Romero czy Quintino. Warto wspomnieć, że młody DJ mógł wystąpić w naszym kraju już w 2018 roku, kiedy to został potwierdzony jako artysta festiwalu Tropical Vibe, lecz wszyscy doskonale wiemy, jak to się skończyło.


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)