Jeden z 10 polecanych w tym tygodniu przez Beatport „club hits” to numer polskiego producenta Milkwisha zatytułowany „Saint Trumpet”. Znalazł się na liście obok Cicada & Third Party, SHM, Normana... 4 UserComments

Wiosna: Milkwish sam i z Miqro

Artykuł dodano: 15 marca 2012, godz. 10:22
Odsłony: 6236x
Jeden z 10 polecanych w tym tygodniu przez Beatport „club hits” to numer polskiego producenta Milkwisha zatytułowany „Saint Trumpet”. Znalazł się na liście obok Cicada & Third Party, SHM, Normana Doraya, Ingrosso, a także w połowie polskiego duetu, o którym niedawno pisaliśmy Dim Chris & Bream.


Jednak nie obawiajcie się typowych, modnych dźwięków w stylu szwedzkim czy holenderskim. Milkwish w kawałku wydanym w niemieckim Tiger Records prezentuje nam stricte wiosenne brzmienie. A wręcz letnie, co świetnie nadaje się na soundtrack zbliżającego się weekendu, podczas którego będzie od 17 do 20 stopni!W „Saint Trumpet” słychać raczej słoneczną Hiszpanię – są dęciaki, pulsująca perkusja, zwiewny fortepian ze smykami, motywy wokalne prosto z tamtejszej fiesty, i naprawdę tłuste brzmienie, które niesie mocno do przodu ten kawałek. Szkoda, że na razie mamy tylko do odsłuchania 2 minuty, chętnych do poznania całości odsyłam do słuchania dzisiejszej Tanecznej 20 w Planecie Poznań – premiera kawałka około 20:30.

Milkwish - Saint Trumpet (Original Mix) [Tiger Records]


Przy okazji przypominamy równie plażowo brzmiący remiks, jakiego dokonał Milkwish ze swoim coraz bardziej stałym współpracownikiem Miqro - „Discotech” również mamy tylko we fragmencie, ale powinno to starczyć do wyrobienia sobie zdania na jego temat. Bardzo sympatyczna wersja numeru duetu Lauer Canard & Greg Note, wydana w wytwórni Gramma Records.

Lauer & Canard ft. Greg Note - DiscoTech (Miqro & Milkwish Remix) by MIQRO


Lauer & Canard Ft. Greg Note - Discotech (Milkwish & Miqro Rmx)

Komentarze
 • Jerycho198815 marca 2012, godz. 13:19
  Mi tam nie podchodzi jakoś specjalnie ten kawałek (może dlatego, że za oknem pochmurno) ;)
 • DeeJay ija...15 marca 2012, godz. 14:47
  'Saint Trumpet', słońce i jest miazga! czekamy na TEN ciepły najbliższy weekend :)
 • myszuniaaa15 marca 2012, godz. 16:47
  czuuuje latooo :)
 • Rof6916 marca 2012, godz. 12:53
  Mega kawałki, od razu człowiek się uśmiecha :)

  @ Jerycho1988 - bo się nie znasz :P
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)