Impreza Wow Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski odbędzie się 3 października 2012 (Środa), w klubie Bellview Poznań. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Wow Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Wow Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski

3 października 2012, Bellview Poznań, start: 20:00

Zagrają na imprezie:

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski

7. edycja WOW! Wielkich Otrzęsin Wielkopolski odbędzie się w środę 3 października. Jeden bilet – 17 klubów – 10 tysięcy studentów. Do tego moc atrakcji, konkursów z nagrodami, koncerty i gorące sety od najlepszych dj’ów. Wyobrażacie sobie lepszą imprezę?

W życiu każdego studenta  – tak jak normalną koleją rzeczy jest wyprowadzka od rodziców czy zamieszkanie w akademiku – pojawia się WOW! Przed ostrym studiowaniem trzeba się otrząsnąć. Na dobre rozpoczęcie roku akademickiego Agencja Joytown przygotowała imprezę, której ani Ty ani Twoi znajomi nie możecie przegapić!

Studiowanie nie jest czynnością łatwą. Zwłaszcza gdy wokół atrakcji co niemiara, że aż trudno wybrać 1 spośród 21 dostępnych na wyciągnięcie opaski klubów. To jest właśnie ten moment, gdy z pomocą przyjść powinni koledzy z Politechniki, obliczając czas t potrzebny na przemierzenie całej trasy s z uwzględnieniem zmęczenia materiału m, z jednoczesnym paradoksalnym wręcz wzrostem energii E. Czy wiecie jakie przyspieszenie ma student biegnący z Tunelu do Czekolady? Zobaczcie sami!

Jeśli rozpoczynasz właśnie studia, musisz wiedzieć o rzeczy najważniejszej! Kto nie zaliczy WOW!, nie zalicza sesji! A komu uda się zwiedzić wszystkie 17 klubów, będzie miał fory u wykładowców! Nie wierzycie? Zapytajcie weteranów! Są z nami tacy, którzy od 7 lat z podnieceniem podążają z nami na WOW!

Tegoroczna edycja WOW! – jak na szczęśliwą 7-kę przystało – do skromnych nie należy. Przed nami 17 klubów, do których wstęp zapewni opaska na ręce każdego imprezowicza. Wśród lokali znajdą się: 8 Bitów, Baker Street, Bellview, Blue Note, Buddha Bar, Cafe Mięsna, Club 22, Crime Story, Czarna Owca, Czekolada, Fantasy Park, Kultowa, Muchos Patatos, Pod Minogą, Tunel, Twist, Van Diesel.

Podczas Wielkich Otrzęsin w Poznaniu czekają nas atrakcje takie jak: pokazy i lekcje tańca, pokazy Capoeiry, Fire Show, PRO FOTO session, Speed Dating, Ladies’ Night, Beer-Pong, Bowling & Snooker Challenge i inne. Podczas konkursów wiele atrakcyjnych i wartościowych nagród do wygrania.

Imprezy rozkręcać będą m.in. Waveshock i Woju, Andy Mile, Cross Killa Crew, Dżentelmani (PL) & The Detectors (D) & Stumbling Pins (D) – LIVE, Kurza Twarz (live band), Unbeatable Collective, Blinders.

Jeśli nie chcesz mieć falstartu na uczelni, już dziś zapisz tę datę w swoim studenckim kalendarzu!

Środa – 3 października 2012

 

17 klubów – 1 bilet – 10 tysięcy studentów

 

Bilety dostępne od 24.09. w punktach stacjonarnych sieci sprzedaży oraz na uczelniach i w akademikach. Lista punktów sprzedaży dostępna na stronie wydarzenia www.wielkieotrzesiny.pl. Cena biletu: 12 zł przedsprzedaż oraz 15 zł (studenci)/ 20 zł (pozostali) w dniu imprezy.

SPRAWDŹ VIDEO WOW! 2012!

Więcej informacji na:

oficjalnej stronie WOW! www.wielkieotrzesiny.pl, oficjalnym fan page WOW! www.facebook.com/wielkieotrzesiny i GG 55155.

 

Szczegóły dotyczące Poznania na fan page wielkopolskiego WOW!: www.facebook.com/wow.poznan

ATRAKCJE WOW! 2012 POZNAŃ:

PRO FOTO SESSION: Sesję czas zacząć! JAK TO?! Spokojnie! Tym razem zdajemy sesję przed fotografem! Niepowtarzalna okazja na profesjonalną sesję zdjęciową z przyjaciółmi!

 

POKAZY I LEKCJE TAŃCA: Prosto z czarnej dzielnicy Nowego Jorku: BREAKDANCE i STREETDANCE przy dźwiękach najlepszego hip-hopu! W świat pełnego emocji, andaluzyjskiego FLAMENCO zabierze Was z kolei Szkoła Tańca Flamenco LA TORMENTA.

CAPOEIRA: Mówią o niej: „najpiękniejsza z walk, najgroźniejszy z tańców”. Przekonaj się na własne oczy, jakie są możliwości ludzkiego ciała w połączeniu tańca i walki! To wszystko już niebawem na WOW! w wykonaniu Akademii Sztuki Capoeira.

FIRE SHOW: Niesamowity pokaz ognia i tańca, wraz z głębokim brzmieniem bębnów od grupy Sound of the Fire. Zobacz na żywo piękno ognia oraz wspaniałe akrobacje, w których to jeden z żywiołów stanie się atrakcją, której nie możesz przegapić!

SPEED DATING: Randka w ciemno zawsze dostarcza niezapomnianych przeżyć. Jeśli masz ochotę na dreszczyk emocji i szybkie randkowanie, koniecznie wpadnij do Buddha Baru! Kto wie, być może spotkasz kogoś, na czyj widok powiesz sobie: „WOW!”?

BOWLING & SNOOKER CHALLENGE: W Fantasy Parku czekają na Was tory do bowlingu oraz stoły do snookera – wystarczy przyjechać i grać! Podczas WOW! gracie zupełnie za darmo!

A ponadto: Imprezowe stylizacje w Czekoladzie, Ladies’ Night, Single Party, Bowling & Snooker Challenge, Beer-Pong i opór nagród w licznych WOW!-owych konkursach!

Maskotki WOW! krążące między klubami, Single Party, Beer-Pong i opór nagród w licznych imprezowych konkursach!

ARTYŚCI WOW! 2012 POZNAŃ:

WAVESHOCK & WOJU: Pierwszy to DJ, założyciel i producent formacji ELITE SOUND, obecnie rezydent wrocławskiego klubu Teatr. Woju z kolei prezentuje szeroko rozumiany HOUSE, zaczynając od disco aż po odmianę tech.

ANDY MILE:  Zawzięty adept sztuki turntablizmu oraz produkcji muzycznej, a także entuzjasta współczesnej techniki dedykowanej muzyce. Na polskiej scenie elektronicznej udziela się od ponad 9 lat oraz regularnie gości w klubach SQ (Poznań), Platinium (Warszawa) oraz w sieci klubów Czekolada w całej Pols

CROSS KILLA CREW: Projekt dwóch poznańskich DVJ’ów (Taek i Fiołas), którzy na różnych formatach z muzyką działają od wielu lat. Ich cykl autorskich imprez pt. „Loose Control” to nowy wymiar klubowych nocy w całym kraju, przy których Projekt X to balanga jak po komunii ;)

DŻENTELMANI (PL) & THE DETECTORS (D) & STUMBLING PINS (D) – LIVE: Muzyka tak poważna, jak niepoważna, czyli pół żartem, pół serio. Usłyszycie, jakże urocze, elementy country rocka, pomieszanego z Britney Spears i Ramones, doprawione delikatną nutką Behemotha i Anny Jantar. Na WOW! towarzyszyć im będą dwie kapele z Niemiec, zapowiada się istny rock and roll!

KURZA TWARZ (LIVE BAND): Muzyczny klimat jest utrzymywany w rock’n’rollowej konwencji bez epatowania sztuczkami i barokiem. Teksty mówią o sprawach najważniejszych, jak miłość, przemijanie, alkohol, dziewczyny (kolejność przypadkowa). Wszystko razem sprawia, że grupa nie ma najmniejszych szans na udział w festiwalu Eurowizji (chociaż pewnie kasa byłaby z tego niezła) czy kontrakt z „poważną wytwórnią”.

UNBEATABLE COLLECTIVE: Duet didżejski – DJ Panic System oraz DJ Snake. Działali dobrych kilka lat osobno i pod różnymi szyldami, jednak w końcu połączyła ich wspólna miłość do hałaśliwych i połamanych brzmień. Na celownik wzięli takie nurty jak m.in. Heavy Bass, Electro, Fidget, Breaks, Glitch-Hop, Dubstep oraz D’n’B.

BLINDERS: Dwóch utalentowanych braci, którzy zaczęli tworzyć muzykę w bardzo młodym wieku. Zaczynali od bootlegów i remiksów, obecnie ich praca staje się coraz bardziej rozpoznawalna na klubowej scenie. Mimo młodego wieku, już otrzymali wiele dobrych opinii i wsparcia od najlepszych producentów EDM z całego świata.

 

LISTA KLUBÓW WOW! 2012 POZNAŃ:

8 Bitów (ul. Garbary 72), Baker Street (ul. Piekary 22), Bellview (ul. Stary Rynek 62), Blue Note (ul. Kościuszki 76), Buddha Bar (ul. Sieroca 10), Cafe Mięsna (ul. Garbary 62), Club 22 (ul. Stary Rynek 88), Crime Story (ul. Stary Rynek 88), Czarna Owca (ul. Jaskółcza 13), Czekolada (ul. Wrocławska 18), Fantasy Park (ul. Drużbickiego 2), Kultowa (ul. Wrocławska 16), Muchos Patatos (ul. Szewska 2), Pod Minogą (ul. Nowowiejskiego 8), Tunel (ul. Wrocławska 4), Twist (ul. Szewska 8), Van Diesel (ul. Stary Rynek 88). 

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)