Holendrzy znani są z tego, że potrafią produkować festiwalowe hity. Jak tym razem spisali się W&W, Bassjackers oraz Ummet Ozcan? Posłuchajcie ich nowych utworów! 0 UserComments

W&W, Bassjackers, Ummet Ozcan - sprawdzamy najnowsze premiery

Artykuł dodano: 29 listopada 2021, godz. 07:14
Odsłony: 446x
Holendrzy znani są z tego, że potrafią produkować festiwalowe hity. Jak tym razem spisali się W&W, Bassjackers oraz Ummet Ozcan? Posłuchajcie ich nowych utworów!


Inne oblicze Ummeta Ozcana

Na pierwszy ogień idzie dobrze nam znany z tracków takich jak The Hum czy Raise Your Hands, 39-letni Ummet Ozcan. Legenda Spinnin' Records kolejny raz zawitała na salony wytwórni tym razem przygotowując dla nas coś bardzo eksperymentalnego. Wiemy, że Holender próbował swoich sił w różnych gatunkach zaczynając od big roomu, a na trapie kończąc. Czym jest najnowszy utwór Reborn?
Najnowsza piosenka producenta to połączenie techno, trance'u oraz progressive house'u. Jest to bardzo dobrze skomponowany track utrzymany w mrocznym klimacie z intrygującym build-upem oraz ciekawymi dropami.

Ummet Ozcan - Reborn, posłuchaj


Rok 2021 był dla Ummeta pracowity. Kolaboracja z Tiesto oraz duetem Harris x Ford to tylko skromna część produkcji, którą przygotował dla nas Holender. Czy Reborn to nowy początek dla producenta? Wiemy, że jego najnowszy utwór to KOSA.

Spadek formy Bassjackers

Drugą z kolei nowością od grona holenderskich producentów jest track zatytułowany The Weekend od duetu Bassjackers. Ostatni rok był dla chłopaków dość kolorowy. Kolaboracja z naszym rodakiem Skytechem czy z innymi gwiazdami typu MAKJ czy Tungevaag mówią same za siebie. Było równie pracowicie co u Ummeta, ale jak z poziomem produkcji? Dla Holendrów był to bardzo barwny rok jeśli chodzi o brzmienia big room czy slap house. Jak więc brzmi ich najnowsza produkcja?

The Weekend brzmi raczej jak nieudane połączenie big roomu i psy tance'u. Irytujące wokale, sztuczny build-up oraz słabe dropy pokazują tylko, że jest to nieudana produkcja. Piosenkę ratuje tylko krótka, hardstyle'owa wstawka. Najnowszy utwór Bassjackers niestety nie jest godny polecenia.

Bassjackers - The Weekend

Długo wyczekiwany utwór od W&W

Kiedy po raz pierwszy W&W zaprezentowało najnowszy remake utworu Moonlight Shadow w wykonaniu Groove Coverage świat EDM'u skupił się na dwójce z Holandii jeszcze bardziej niż dotychczas. Pamiętajmy, że nie była to pierwsza współpraca chłopaków z niemieckim duetem, bo w marcu 2018 roku wydali oni remake piosenki God is A Girl, który podbił serca fanów Tomorrowlandu.

Najnowszy track Holendrów został zapowiedziany ponad 2 lata temu podczas festiwalu BigCityBeats w Niemczech. Utworu mieliśmy także okazję posłuchać podczas naszego rodzimego Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Czy warto było czekać tyle na festiwalową wersję Moonlight Shadow? Oczywiście! Jeżeli jesteś zagorzałym fanem W&W to piosenka na pewno Ci się spodoba, jednak obawiam się, że nie jest to styl dla każdego. Duet z Holandii w wersji happy hardcore? Fajne, ale dla pewnych grup słuchaczy.

W&W x Groove Coverage - Moonlight Shadow


Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)