Impreza Www 2017 Omar S Mall Grab odbędzie się 17 marca 2017 (Piątek), w klubie 1500 m2 Warszawa. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Www 2017 Omar S Mall Grab

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Www 2017 Omar S Mall Grab

17 marca 2017, 1500 m2 Warszawa, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Po ogłoszeniu większości line upu koncertowego, w którym znaleźli się Tycho, Post Malone, Thundercat i Sampha pora na odsłonięcie pierwszych kart składu Dj-skiego na tegoroczną odsłonę festiwalu World Wide Warsaw. Grono DJ-ów otwierają dwie postaci muzyki house, które pokażą, jak bardzo ten gatunek jest zróżnicowany. W nowej przestrzeni eventowej w samym centrum Warszawy zagrają Omar-S oraz Mall Grab.

Omar S to stary wyjadacz z elektronicznej mekki Detroit, który przez lata tworzenia muzyki nigdy nie nagiął swojej wiary w indywidualną muzyczną wizję. Jego produkcje wychodziły tylko w jednym labelu – jego własnym. Nie posiada konta na żadnym portalu społecznościowym, nie stara się być widoczny w mediach, nie interesuje go ogólnoświatowy poklask, który i tak zdobywa będąc jednym z najciekawszych twórców ostatniej dekady. Zeszłoroczny album „The Best” według wielu mediówi był jednym z najjaśniej świecących wydawnictw ostatnich 12 miesięcy. Omar S to nie tylko wspaniały producent, to również djski mistrz, którego sety oczarowują i przenoszą słuchaczy do innego wymiaru swoim tanecznym ale często również nostalgicznym brzmieniem.

Obok niego zagra Mall Grab, czyli 22-latek z Australii. Nie potrzebował on wiele czasu, aby trafić po raz pierwszy w karierze do top 100 najlepszych djów według czytelników Resident Advisor. Jego housowe melodyjne utwory zdobywają parkiety na całym świecie, a sam Mall Grab gra na wielu istotnych festiwalach. Występ w Warszawie to jego polski debiut, warto sprawdzić jak te dwa bieguny housu zderzają się na jednej imprezie.

Bilety dostępne w Going.: http://bit.ly/2jbhpaq
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)