Poznaliśmy najlepszą hardcorową nutę wydaną w 2021 roku. Jak głosowali miłośnicy ciężkiej elektroniki? 0 UserComments

Wyniki plebiscytu Hardcore Top 100 2021. Angerfist nie ma sobie równych

Artykuł dodano: 10 stycznia, godz. 08:24
Odsłony: 1840x
Poznaliśmy najllepszy hardcore'owy numer wydany w 2021 roku. Jak głosowali miłośnicy ciężkiej elektroniki?


Pięści w górę!

Pierwsze dwie pozycje w plebiscycie nie były zbyt dużym zaskoczeniem dla osób aktywnie śledzących scenę hardcore. Tak samo jak w 2020 roku pierwsze i drugie miejsce zgarnął Angerfist. Na dodatek jeden z jego tracków zajął również trzecie miejsce.

Czytaj również: Poznaliśmy najlepszy hardstyle'owy utwór 2021 roku

Twórca takich klasyków jak Gangsterizm czy Knock Knock w 2022 roku będzie świętował 20-lecie swojej kariery jako DJ i producent. Warto dodać, że ukrywający się za białą maską Danny Masseling jako jeden z niewielu producentów w nurcie hardcore regularnie pojawia się na liście DJ Mag Top 100.
Zachęcamy do zapoznania się z całą dyskografią tego legendarnego artysty, a poniżej prezentujemy utwór, który będzie dumnie nosił miano najlepszego hardcorowego numeru 2021 roku.

Posłuchaj Angerfist - What happened

Co jeszcze w pierwszej dziesiątce?

W ścisłej czołówce znajdziemy kilka produkcji w stylu uptempo, które charakteryzują się wysokotonowymi dźwiękami i tempem szybszym niż to, które spotkamy w mainstreamowych hardcore'owych produkcjach - mowa tu o 200 (i więcej) uderzeniach na minutę .

Ten podgatunek z każdym rokiem zaskarbia sobie sympatię coraz większej liczby słuchaczy. Dowodem na to może być obecność takich ambasadorów uptempo jak DRS czy Spitnoise w line-upie głównej sceny festiwalu Thunderdome 2021. Do tego w pierwszej dziesiątce pojawia się jeszcze coś dla fanów melodyjnego frenchcore'u: niezawodny Dr. Peacock oraz jego utalentowany uczeń - 21-letni Sefa.

Cała setka plebiscytowych hitów jest dostępna dla Was na Spotify na playliście specjalnie przygotowanej przez Masters of Hardcore.

Sprawdź Masters of Hardcore Top 100 2021

Sprawdź także:

Masters of Hardcore powraca w 2022 roku - szczegóły
Thunderdome 2021 - nowości od organizatorów
Podsumowujemy 2021 rok na scenie hard - festiwale i premiery
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)