Impreza Wystawa Prac Bożeny Wahl W Klubie Harenda odbędzie się 8 listopada 2015 (Niedziela), w klubie Harenda Warszawa. Start imprezy: godz. 12:00. .
2 Wystawa Prac Bożeny Wahl W Klubie Harenda

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Wystawa Prac Bożeny Wahl W Klubie Harenda

8 listopada 2015, Harenda Warszawa, start: 12:00

Zagrają na imprezie:
Bożena Wahl, polska malarka i działaczka społeczna. Ma 83 lata.
Jej obrazy były prezentowane na autorskich wystawach m.in. w Warszawie, Paryżu czy Sztokholmie, znajdują się także w zbiorach Muzeum Narodowego. Obecnie stale mieszka i tworzy w swoim domu w Boguszycach koło Rawy Mazowieckiej.
To właśnie w tym domu przed laty zaszyła się ze swoimi podopiecznymi - gromadą bezpańskich psów i kotów. Przez ręce artystki przewinęły się tysiące zwierząt, które uratowała od śmierci, głodu czy bezdomności. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży obrazów czy nieruchomości przeznaczała na utrzymanie zwierząt.
Obecnie Bożena Wahl mieszka z 90 psami. ich sytuacja jest dramatyczna - brakuje pieniędzy, brakuje karmy a zbliża się zima... Artystka nie chce jamłużny, nie chce pieniędzy - chce zarobić na swoich podopiecznych tak jak robiła to do tej pory - sprzedając obrazy. Dlatego zdecydowaliśmy się jej w tym pomóc i zorganizować wystawę, na której będzie można kupić jej obrazy i szkice.
Dla miłośników sztuki jest to niebywała okazja aby poznać artystkę ale również aby kupić jej prace. Bożena Wahl obiecała przywieźć obrazy na każdą kieszeń. Osoby, które nie mają zamiaru kupować prac mogą pomóc w inny sposób - przynosząc karmę dla zwierząt :)
Serdecznie zapraszamy!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (2)
  • Alicja Siemiradzka-K
  • Agnieszka Kłosowicz-
Komentarze
Komentarze (0)