Założę się, że wszyscy bez wyjątku na powyższy tytuł zareagowaliście przed sekundą myślą: „Jak ten czas leci!”. Dokładnie 9 września 2011 pisaliśmy na FTB.pl w ten sposób: „w swojej własnej wytwórni.. 8 UserComments

Wytwórnia Czubali ma rok! (rozwiązanie konkursu!)

Artykuł dodano: 21 listopada 2012, godz. 10:50
Odsłony: 5585x
Założę się, że wszyscy bez wyjątku na powyższy tytuł zareagowaliście przed sekundą myślą: „Jak ten czas leci!”. Dokładnie 9 września 2011 pisaliśmy na FTB.pl w ten sposób: „w swojej własnej wytwórni Your Mama's Friend Marcin zamierza eksperymentować z „mniej ogranymi formami muzyki klubowej”.


I dalej: „Jak sam mówi „label będzie się skupiał na nowych formach muzyki house, będzie mocno zainspirowany tym, co się aktualnie dzieje w Wielkiej Brytanii, bass music i post-dubstepem utrzymanych w rytmach 4/4”.” Czy rzeczywiście tak się stało? Do pewnego stopnia, ale nie do końca. Zwyciężył deep house, ale w bardzo różnorodnych formach, od indie-dancowych po lekko połamane i alt-popowe.  

Viadrina - Shining


YMF003 : Chmara Winter - Roast B


Nazwy nazwami, ale w przypadku Your Mama's Friend trzeba powiedzieć o dwóch bardziej istotnych rzeczach: po pierwsze udało się przez ten rok utrzymać niesamowity poziom muzyczny (a co za tym idzie zyskać szacunek i support nie tylko didżejskiego świata w Polsce i zagranicą), a po drugie udało się wykreować dwie spore gwiazdy nowych brzmień w naszym kraju.Co prawda Viadrina i Chmara Winter wydawali też swoje epki gdzie indziej, ale ich release'y w YMF odbiły się szerokim echem i wielu obserwatorów sceny label Your Mama's Friend kojarzy z dream teamem: Czubala, Viadrina, Chmara Winter. Szef wytwórni musi być z takiego stanu rzeczy bardzo zadowolony, oba duety wprowadziły do jego katalogu dużo świeżości. Warto też wspomnieć, że na wydawnictwach YMF pojawili się też producenci z zagranicy, między innymi ReSketch, Cut of Arms czy Adana Twins!

Viadrina - Pop Song (Official Video) Your Mama's Friend


Błąd: | GDataServiceForbiddenExceptionPrivate video

Świętowanie pierwszych urodzin YMF będzie miało miejsce w przyszły piątek w kultowej poznańskiej miejscówce, jaką jest klub Eskulap. Poza Marcinem Czubalą i duetem Viadrina pojawią się też goście z zagranicy: Kris Wadsworth, który przyleci do Poznania z Detroit oraz Re-Sketch, który reprezentuje miasto Liverpool.Uwaga, konkurs! Marcin Czubala przeznaczył dla użytkowników FTB kilka wlotek i koszulkę! Mamy dla Was 4 wejściówki na urodzinową imprezę plus 1 oryginalną koszulkę labelu Your Mama's Friend! Koszulka będzie do odbioru na imprezie w Eskulapie, przeznaczona jest zatem dla fana wytwórni, który już posiada bilecik na to wydarzenie.


Napiszcie w komentarzu który numer z wydanych przez YMF jest najciekawszy i zaznaczcie, czy walczycie o wejściówkę, czy o koszulkę (w tym przypadku wejściówkę trzeba nabyć samemu), czy o nic nie walczycie, ale chcieliście przekazać swoją opinię o muzyce labelu.

 
Błąd: | GDataServiceForbiddenExceptionPrivate video


Edit: Rozwiązanie konkursu:

Wejściówki otrzymują:

Bartas
Dirth
Deejay ija...
Elenor

Koszulkę dostaje: Bartas!

Do zobaczenia jutro w Eskulapie!

Zwycięzców proszę o podesłanie nazwisk na [email protected]
Komentarze
 • Bartas15 listopada 2012, godz. 13:01
  Dla mnie kawałaki YMF to mistrzostwo świat!
  Każdy z utworów ma coś w sobie :)
  Z wielka checia wybiore sie na urodziny!
  Dlatego porposzę wejscioweczke, bo musze uslyszec Viadrine live! :)
 • Jerycho198815 listopada 2012, godz. 13:03
  Trudne pytanie, ale ja bym wskazał na Chmara Winter - Szajba... Nie wiem czemu ale ten numer wywołuje u mnie spory uśmiech na twarzy ;) Ogólnie po Boogie Brain jestem pełen podziwu dla panów z tego duetu ;)
  A raczej o nic nie walczę tak tylko chciałem się podzielić swoją opinią życząc powodzenia innym ;)
 • artinho15 listopada 2012, godz. 15:22
  Viadrina - Luna (Coat of Arms remix) - jak dla mnie cudo. Życzę powodzenia w dalszej pracy nad labelem i udanych urodzin.
 • DeeJay ija...15 listopada 2012, godz. 22:21
  Viadrina - Pop Song lubię:) to z oryginałów a z remixów stawiam na Chmara Winter - Bonk (Pol_On Remix) oraz na Viadrina - Shining (Jozif Remix).
  Label bardzo z ciekawymi releases jak do tej pory, więc życzę by nadal takim pozostał...

  Wlotka:)
 • ArtHouse17 listopada 2012, godz. 12:44
  Lula Circus & Nikko Gibler - Take Me, Don't Break Me sztos w YMF
  nie walczę o nic :D
 • elenor20 listopada 2012, godz. 22:48
  Pop Song, wejściówka
 • Dirth21 listopada 2012, godz. 18:26
  Shining - Viadrina - wejściówka
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)