W 2022 roku Sunrise Festival będzie obchodził swoje 18. urodziny. Taka okazja oznacza tylko jedno - spektakularne gwiazdy i największa produkcja w historii. Właśnie poznaliśmy pierwszego headlinera. 0 UserComments

Znamy pierwszą główną gwiazdę Sunrise Festival 2022. Kto to?

Artykuł dodano: 25 października, godz. 20:04
Odsłony: 370x
W 2022 roku Sunrise Festival będzie obchodził swoje 18. urodziny. Taka okazja oznacza tylko jedno - spektakularne gwiazdy i największa produkcja w historii festiwalu. Właśnie poznaliśmy pierwszego headlinera Sunrise Festival 2022.


Przełożone 18. urodziny

Największy EDM'owy festiwal w środkowo-wschodniej części Europy zmuszony został czekać na swoją pełnoletność dwa lata dłużej niż inni. Organizację 18. edycji Sunrise Festival pokrzyżowała pandemia koronawirusa - zarówno w 2020, jak i 2021 roku.

W tym roku organizatorom udało się przeprowadzić skromniejszą odsłonę festiwalu The Other Side Of The Sun, na której wystąpili m.in. James Hype, Sikdope, Jochen Miller, Jay Hardway i Julian Jordan. Set ostatniego z wymienionych pojawił się w niedzielę, 24 października, na kanale Sunrise Festival TV.

Julian Jordan Live | The Other Side Of The Sun 2021


Głównymi gwiazdami, które miały wystąpić na pierwotnej 18-tej odsłonie festiwalu byli Carl Cox, Marshmello, Fatboy Slim, Faithless oraz...

Pierwszy headliner Sunrise Festival 2022

... żywa legenda tanecznej elektronika, która od dwóch lat króluje w notowaniu DJ Mag TOP 100 DJs.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w 2022 roku nic nie pokrzyżuje planów organizatorom i zapowiadana jako największa pod każdym względem edycja Sunrise Festival odbędzie się zgodnie z planem.

18. urodziny festiwalu wschodzącego słońca zaplanowane są na 21-24 lipca 2022. Lokalizacja niezmienna co do roku 2019 - lotnisko Bagicz-Podczele, nowy dom Sunrise Festivalu na kolejne 9 lat!

Ostatni tydzień października organizatorzy przedsięwzięcia, MDT Production, ujawnili pierwszą główną gwiazdę nadchodzącej edycji. Mówiąc szczerze i kolokwialnie grubiej się nie dało, ponieważ na Sunrise Festival 2022 wystąpi David Guetta! Francuska supergwiazda rozświetli Red Stage w sobotę, 23 lipca.

Bilety na Sunrise Festival 2022 dostępne są tutaj.

David Guetta prosto z Dubaju

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)