Znamy prawdopodobnie ostatnie słowa Avicii'ego przed śmiercią. Jest to przerażająca sentencja.. 0 UserComments

Znamy prawdopodobnie ostatnie słowa Avicii'ego przed jego smiercią

Artykuł dodano: 5 stycznia, godz. 13:00
Odsłony: 4071x
Znamy prawdopodobnie ostatnie słowa Avicii'ego przed jego samobójstwem, do którego doszło w 2018 roku. Jest to przerażająca sentencja...


Avicii "Zabił się, bo kochał życie"

Chociaż w tym roku mijają cztery lata od śmierci jednego z największych producentów elektroniki wszechczasów, tematy związane z Avicii'm nadal nie dają spokoju wielkiej części fanów muzyki elektronicznej. Pokazuje to tylko jak wielki impakt wniosła jego śmierć w nasze środowisko.

Temat szwedzkiego DJ-a znów wraca na tapet z powodu biografii pisanej przez Mansa Mosessona. Tim - The Official Biography of Avicii rzuca zupełnie nowe światło na gwiazdę. Biografia zawiera bowiem prywatne notatki Tima zawierające jego wewnętrzne przemyślenia. Avicii pisał o swoich pobytach w szpitalu z powodu nadużywania alkoholu i narkotyków: 
Trudno mi było zaakceptować, że już nigdy więcej nie będę pił, chociaż wszyscy lekarze sugerowali mi, że powinienem poczekać co najmniej rok, zanim wypiję piwo [...] Oczywiście nie słuchałem większości lekarzy, słuchałem tych kilku, którzy mówili, że jest OK, jeśli będę ostrożny. Byłem nieświadomy i naiwny i podróżowałem po świecie, wciąż w niekończącej się trasie - bo kiedy już raz ją okrążysz, zgadnij co? Zaczynasz od nowa...
Zdruzgotany psychicznie Avicii w 2016 poinformował nas o swojej przerwie w koncertowaniu. Można z tego wyartykułować, że Szwed tęsknił za zwykłym, normalnym życiem: 
Jestem błogosławiony, że mogę podróżować po całym świecie i występować, ale zostało mi zbyt mało na życie prawdziwej osoby stojącej za artystą.
Jak zauważa New York Post, Avicii jeszcze przed przejściem na rehabilitację odczuwał doraźne dolegliwości wymagającego trybu życia między innymi ostre zapalenie trzustki. DJ czas spędzony w szpitalu nazywał "wakacjami"; wszystko to dlatego, że okres ten zmniejszył jego stres i niepokój związany z zwykłym życiem. 
Niedługo później Avicii zapisał prawdopodobnie swoje ostatnie słowa przed samobójstwem w Omanie. Jest to mroczna sentencja, która niezwykle obrazowo pokazuje nam, co działo się w głowie Tima w tamtym czasie: 
Wylanie duszy jest ostatnim przywiązaniem, zanim wszystko zacznie się od nowa! 
Więcej informacji znajdziecie w biografii. Samą książkę warto zakupić, chociażby z tego powodu, że wpływy ze sprzedaży przekazane zostaną na rzecz fundacji Tima Berglinga. Jest to fundacja charytatywna założona przez rodziców Avicii'ego zajmująca się ważnymi światowymi problemami w tym samobójstwami czy problemami klimatycznymi. 

Dodatkowo poniżej postanowiłem zamieścić numery telefonów pod którymi warto szukać pomocy w razie problemów natury psychicznej: 

-Antydepresyjny Telefon Zaufania (22) 484 88 01
-Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji (22) 594 91 00
-Telefon zaufania dla dzieci 116 111

Avicii Tribute Concert: In Loving Memory of Tim Bergling


Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)