Producenci! Odpalajcie FL Studio, Abletona czy jakikolwiek program do tworzenia muzyki. Nicky Romero pomoże Wam w rozpoczęciu międzynarodowej kariery, jeśli Wasze produkcje przypadną mu do gustu! 0 UserComments

Zostań artystą Protocol! Powraca program demo:drop Nicky'ego Romero – szczegóły

Artykuł dodano: 29 czerwca, godz. 16:13
Odsłony: 631x
Producenci! Odpalajcie FL Studio, Abletona czy jakikolwiek program do tworzenia muzyki. Nicky Romero pomoże Wam w rozpoczęciu międzynarodowej kariery, jeśli to właśnie wasze produkcje przypadną mu do gustu! Mimo że takich inicjatyw w Internecie jest coraz więcej, to support od takiej gwiazdy jest czymś naprawdę wspaniałym. Sprawdźmy, o co chodzi w tym całym projekcie! 


demo:drop oficjalnie powraca!

Ostatnia relacja Nicky'ego Romero na Twitchu dotycząca demo:drop odbyła się na początku maja. Po prawie dwóch miesiącach przerwy najbardziej aspirujący i utalentowani artyści będą mogli przedstawić swoje umiejętności przed Holendrem oraz dyrektorem działu A&R wytwórni Protocol Recordings – Jorikiem van de Polem. Po otrzymaniu danej liczby nagrań zabiorą się za dogłębne ich sprawdzenia i zadecydują, które z nich pójdą w świat, a nawet zostaną wydane w holenderskiej wytwórni.

Pierwszy epizod demo:drop pojawił się w marcu 2021 roku, w którym gościnnie pojawił się Roy Orion. Jego utwór Time To Give został przesłuchany praktycznie na samym końcu relacji i zyskał bardzo pozytywne opinie od Nicky'ego, Jorika i całego czatu na Twitchu. Mało tego, produkcja ta około dwóch miesięcy później pojawiła się w wytwórni Revealed Radar, także zdecydowanie można powiedzieć, że takie projekty naprawdę mają siłę przebicia.

Co musisz wiedzieć na temat demo:drop i jak się tam dostać? Trzynasty epizod programu demo:drop odbędzie się na żywo 1 lipca o godzinie 17 czasu polskiego. Aby dodać swoje demo do listy oczekujących do sprawdzenia tracków, trzeba wejść na stronę VIRPP, klikając w ten link i postępować zgodnie ze wskazówkami! Czasu zostało bardzo mało, bo na wstawienie projektu macie około dwóch dni. Życzymy powodzenia  będziemy oglądać i wspierać naszych rodaków!

Tak będzie wyglądało sprawdzanie Waszych utworów przez Nicky'ego Romero


Nicky Romero spełni twoje marzenie?

Protocol Recordings swego czasu była jedną z najbardziej znanych wytwórni w świecie gatunku EDM. Tam narodziły się takie gwiazdy jak np. duet Stadiumx, Florian Picasso, Raiden czy nawet nasz rodak Blinders. Nie zwlekaj i pokaż światu swoje producenckie możliwości, bo to może w plikach Twojego komputera znajduje się projekt, który zostanie uznany przez Nicky'ego i Jorika za przyszłą produkcję Protocol!

Takie inicjatywy naprawdę mają siłę przebicia i pomogą Wam otworzyć drogę do EDM-owej sławy. Jeżeli tworzysz muzykę, masz aspiracje, posiadasz ciekawe pomysły na projekty, a przede wszystkim produkujesz ciekawe tracki, to demo:drop jest idealnym przedsięwzięciem dla Ciebie! Przypominamy  01.07 godzina 17, kanał Twitch.tv Nicky'ego Romero! Czekamy na Was!

Może to właśnie Ty zostaniesz nową twarzą Protocol Recordings!


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)