Jakiś czas temu pisaliśmy w tym miejscu o nagraniu „People Say” Krzysztofa Chochłowa, w którym wokalnie udziela się Baltica. Numer zyskał spore grono miłośników, efektem czego między innymi na długi c 4 UserComments

Zremiksuj Chochłowa!

Artykuł dodano: 7 maja 2012, godz. 12:14
Odsłony: 6774x
Jakiś czas temu pisaliśmy w tym miejscu o nagraniu „People Say” Krzysztofa Chochłowa, w którym wokalnie udziela się Baltica. Numer zyskał spore grono miłośników, efektem czego między innymi na długi czas trafił do prezentowanej każdego wieczora listy przebojów Taneczna 20 w Planecie Poznań.
W międzyczasie powstał też teledysk, którego możecie zobaczyć poniżej. Jeżeli czegoś w oryginalnej wersji Krzysztofa Wam brakowało, teraz możecie to sami naprawić z pomocą własnego remiksu. Właśnie Chochłow ogłosił konkurs, oto szczegóły, słowa twórcy „People Say”."Warunki są tylko dwa:

1) Proszę o przesłanie własnego, waszym zdaniem najlepszego utworu (lub jego części) w formacie mp3 320kb/s na adres [email protected], w celu wstępnego przeanalizowania go pod względem masteringu i ewentualnego dopuszczenia artysty do wzięcia udziału w konkursie. Wybyrani będa tylko ci producenci, którzy mają już do czynienia z tworzeniem muzyki. Oczywiście do aranżacji i stylu nikt się nie będzie przyczepiał, chodzi tu bardziej o zachowane kilku oczywistych zasad tworzenia klubowych kawałków. Jeśli demo będzie na tyle dobre, aby wziąć udział w konkursie, odesłany zostanie remix-pack i bedzie można zabierać się za remix.

2) Liczy się pomysł! każdy z uczestników zrobi tak jak to czuje, jednak fajnie byłoby, aby remiks przygotować w jednym z wymienonych tu stylów: house, tech-house, progressive-house, progressive-trance, trance, tech-trance, trouse, ew. dub-step! a co! :-)))Następnie w paczce z remiksem należy przygotować:


- plik z remiksem w formacie wave
- plik txt z informacją (swoje pseudo art, adres e-mail, adres swojego profilu facebook)
- dokładny adres zamieszkania (w celu ew. zwyciestwa potrzebny do przesłania nagrody)


Paczkę wysłać na adres email: [email protected] (najlepiej przysłać downloadlink z jakiegoś serwera np. www.zippyshare.com, www.wetransfer.com). Finał konkursu odbędzie się 23 czerwca 2012 i zostanie ogłoszony na Facebooku z listą zwycięzców na ich profilach. Remiksy należy przysłać najpóźniej do 18-go czerwca 2012

Nagroda:

Nagrodą jest oficjalne wydanie 3 najciekawszych wersji w cieszącym się coraz bardziej i odnoszącym coraz więcej sukcesów labelu MusicEnRoute, produkcje z tego wydawnictwa support-ująnajbardziej znani dj-e na świecie! Natomiast najlepszy z nich, otrzyma dodatkowo specjalny upominek w postaci pewnej płyty DVD z pisemnym podziękowaniem od Krzysztofa Chochłowa”.

Krzysztof Chochlow feat. Baltica - People Say (Video Break Mix)
Komentarze
 • M.I.X.E.R.7 maja 2012, godz. 13:23
  czekam, czekam na jakieś remixy bo to co zaprezentował Krzysiek to bida z nędzą, aż uszy bolą od tak tandetnej muzy.
 • El Domino8 maja 2012, godz. 00:57
  to weź się do roboty byq :D
 • M.I.X.E.R.8 maja 2012, godz. 07:25
  ale ja właśnie czekam na twój remix misiu :D
 • Alphazone_25 lipca 2012, godz. 23:45
  Zal i tyle.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)