Australijski producent mieszkający obecnie w Los Angeles i niemiecki producent mieszkający obecnie w Londynie czyli Dirty South i Thomas Gold prezentują: „Alive”. Utwór pewnie już Wam dobrze znany, swoje najlepsze czasy... 4 UserComments

Zremiksuj Dirty South i Thomasa Golda

Artykuł dodano: 2 listopada 2011, godz. 13:30
Odsłony: 4970x

Australijski producent mieszkający obecnie w Los Angeles i niemiecki producent mieszkający obecnie w Londynie czyli Dirty South i Thomas Gold prezentują: „Alive”. Utwór pewnie już Wam dobrze znany, swoje najlepsze czasy ma już za sobą, ale może dzięki Waszemu remiksowi znów ożyje?

Co najważniejsze dla potencjalnych remikserów – w „Alive” znajdziecie idealną do przetwarzania na własną modłę partię wokalną. Zwycięski remiks zostanie wybrany przez Dirty South, a ukaże się w Neon lub Phazing Records. Żadnych innych, drogocennych nagród nie przewidziano, ale też za ścieżki nie trzeba płacić, jak w przypadku większości innych konkursów.

Żeby otrzymać elementy tracka, wystarczy wypełnić formularz na następującej stronie: http://www.360agency.com.au/emm. Macie trochę ponad dwa tygodnie, propozycje przyjmowane są do 18 listopada.

Życzymy powodzenia, a przy okazji sprawdźcie najnowszy numer od Australijczyka, tym razem stworzony z pomocą These Usual Suspects. Jak Wam się podoba „Walking Alone”? Z całą pewnością kolejna rzecz w jego wykonaniu, która świetnie nadaje się do wspólnego śpiewania.

Komentarze
 • xkazuyax2 listopada 2011, godz. 16:12
  No nieżle...Zarejestrowałem się,pobrałem i trzeba działać. 2 tygodnie powinny wystarczyć:)
 • Adrian Delay2 listopada 2011, godz. 18:56
  Walking alone po prostu miażdży
 • Aural Light2 listopada 2011, godz. 19:25
  15% już zrobione ;) Jutro reszta ;P
 • DeeJay ija...2 listopada 2011, godz. 20:12
  nowy traczek = przyjemniaczek:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)